text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 155/65R13 73Q KRI MONTERO MSIDEK000079239
3.900,00 ден
Нашата најниска цена
2.730,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:155
Висина:65
Дијаметар:13
Индекс на носивост и брзина:73Q

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:155
Висина:65
Дијаметар:13
Индекс на носивост и брзина:73Q
Сезона Зимска
Ширина 155mm
Висина 65
Дијаметар 13
Индекс на носивост 73
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda