text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 155/70R13 75T KRI MONTERO 2 MSIDEK000037486
3.350,00 ден
Нашата најниска цена
2.345,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:155
Висина:70
Дијаметар:13
Индекс на носивост и брзина:75T

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:155
Висина:70
Дијаметар:13
Индекс на носивост и брзина:75T
Сезона Зимска
Ширина 155mm
Висина 70
Дијаметар 13
Индекс на носивост 75
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda
Тип на производ Автомобилски гуми