text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 155/80R13 79T KRISSTAL MONTERO 3 MSIDEK000037463
3.450,00 ден
Нашата најниска цена
2.415,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:155
Висина:80
Дијаметар:13
Индекс на носивост и брзина:79T

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:155
Висина:80
Дијаметар:13
Индекс на носивост и брзина:79T
Сезона Зимска
Ширина 155mm
Висина 80
Дијаметар 13
Индекс на носивост 79
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda
Тип на производ Автомобилски гуми