text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 165/60R15 77T KRI MONTERO 3 MSIDEK000079324
5.300,00 ден
Нашата најниска цена
3.710,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:165
Висина:60
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:77T

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:165
Висина:60
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:77T
Сезона Зимска
Ширина 165mm
Висина 60
Дијаметар 16
Индекс на носивост 77
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda