text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 165/65R14 79T KRI MONTERO 3 MSIDEK000037468
4.200,00 ден
Нашата најниска цена
2.940,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:165
Висина:65
Дијаметар:14
Индекс на носивост и брзина:79T

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:165
Висина:65
Дијаметар:14
Индекс на носивост и брзина:79T
Сезона Зимска
Ширина 165mm
Висина 65
Дијаметар 14
Индекс на носивост 79
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda
Тип на производ Автомобилски гуми