text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 165/65R15 81T KRI MONTERO 3 MSIDEK000079229
5.050,00 ден
Нашата најниска цена
3.535,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:165
Висина:65
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:81T

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:165
Висина:65
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:81T
Сезона Зимска
Ширина 165mm
Висина 65
Дијаметар 15
Индекс на носивост 81
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda