text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 165/70R14 81T KRI MONTERO 3 MSIDEK000037505
3.800,00 ден
Нашата најниска цена
2.660,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:165
Висина:70
Дијаметар:14
Индекс на носивост и брзина:81T

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:165
Висина:70
Дијаметар:14
Индекс на носивост и брзина:81T
Сезона Зимска
Ширина 165mm
Висина 70
Дијаметар 14
Индекс на носивост 81
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda
Тип на производ Автомобилски гуми