text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 175/65R15 84T KRI MONTERO 2 MSIDEK000037447
4.200,00 ден
Нашата најниска цена
2.940,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:175
Висина:65
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:84T

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:175
Висина:65
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:84T
Сезона Зимска
Ширина 165mm
Висина 65
Дијаметар 15
Индекс на носивост 84
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda
Тип на производ Автомобилски гуми