text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 175/70R14 84T KRI MONTERO 3 MSIDEK000037495
4.250,00 ден
Нашата најниска цена
2.975,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:175
Висина:70
Дијаметар:14
Индекс на носивост и брзина:84T

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:175
Висина:70
Дијаметар:14
Индекс на носивост и брзина:84T
Сезона Зимска
Ширина 175mm
Висина 70
Дијаметар 14
Индекс на носивост 84
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda
Тип на производ Автомобилски гуми