text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 185/55R14 80T KRI MONTERO 3 MSIDEK000037437
5.200,00 ден
Нашата најниска цена
3.640,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:185
Висина:55
Дијаметар:14
Индекс на носивост и брзина:80T

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:185
Висина:55
Дијаметар:14
Индекс на носивост и брзина:80T
Сезона Зимска
Ширина 185mm
Висина 55
Дијаметар 14
Индекс на носивост 80
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda
Тип на производ Автомобилски гуми