text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 185/65R14 86T KRI MONTERO 3 MSIDEK000079266
5.050,00 ден
Нашата најниска цена
3.535,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:185
Висина:65
Дијаметар:14
Индекс на носивост и брзина:86T

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:185
Висина:65
Дијаметар:14
Индекс на носивост и брзина:86T
Сезона Зимска
Ширина 185mm
Висина 65
Дијаметар 14
Индекс на носивост 86
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda