text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 185/65R15 88T KRI MONTERO 3 MSIDEK000037506
4.350,00 ден
Нашата најниска цена
3.045,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:185
Висина:65
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:88T

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:185
Висина:65
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:88T
Сезона Зимска
Ширина 185mm
Висина 65
Дијаметар 15
Индекс на носивост 88
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda
Тип на производ Автомобилски гуми