text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 185/75R14C 102/100Q CONVEO TRAC 2IDEK000079281
6.300,00 ден
Нашата најниска цена
4.410,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комбе
Ширина:185
Висина:75
Дијаметар:14
Индекс на носивост и брзина

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комбе
Ширина:185
Висина:75
Дијаметар:14
Индекс на носивост и брзина
Сезона Зимска
Ширина 185mm
Висина 75
Дијаметар 14
Индекс на носивост 102/100
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda