text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 195/50R15 82H KRI CONTROL HP 2IDEK000037448
5.300,00 ден
Нашата најниска цена
3.710,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:195
Висина:50
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:101V

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:195
Висина:50
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:101V
Сезона Зимска
Ширина 195mm
Висина 50
Дијаметар 15
Индекс на носивост 82
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda
Тип на производ Автомобилски гуми