text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 195/55R15 85H KRI CONTROL HP 2IDEK000037466
6.200,00 ден
Нашата најниска цена
4.340,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:195
Висина:55
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:85H

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:195
Висина:55
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:85H
Сезона Зимска
Ширина 185mm
Висина 55
Дијаметар 15
Индекс на носивост 85
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda
Тип на производ Автомобилски гуми