text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 195/60R15 88T KRI MONTERO 3 MSIDEK000037451
5.100,00 ден
Нашата најниска цена
3.570,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:195
Висина:60
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:88T

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:195
Висина:60
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:88T
Сезона Зимска
Ширина 195mm
Висина 60
Дијаметар 15
Индекс на носивост 88
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda
Тип на производ Автомобилски гуми