text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 195/60R16 89H KRI CONTROL HP MSIDEK000037435
6.800,00 ден
Нашата најниска цена
4.760,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:195
Висина:60
Дијаметар:16
Индекс на носивост и брзина:89H

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:195
Висина:60
Дијаметар:16
Индекс на носивост и брзина:89H
Сезона Зимска
Ширина 195mm
Висина 60
Дијаметар 16
Индекс на носивост 89
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda
Тип на производ Автомобилски гуми