text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 195/60R16C 99/97T KRI MONTERO 3 MSIDEK000079272
9.850,00 ден
Нашата најниска цена
6.895,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комбе
Ширина:195
Висина:60
Дијаметар:16

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комбе
Ширина:195
Висина:60
Дијаметар:16
Сезона Зимска
Ширина 195mm
Висина 60
Дијаметар 16
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda