text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 195/65R16C 104/102R CONVEO TRAC 2IDEK000079391
10.000,00 ден
Нашата најниска цена
7.000,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комбе
Ширина:195
Висина:65
Дијаметар:16

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комбе
Ширина:195
Висина:65
Дијаметар:16
Сезона Зимска
Ширина 195mm
Висина 65
Дијаметар 16
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda