text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 195/70R14 91T KRI MONTERO MSIDEK000079257
6.950,00 ден
Нашата најниска цена
4.865,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:195
Висина:70
Дијаметар:14
Индекс на носивост и брзина:91T

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:195
Висина:70
Дијаметар:14
Индекс на носивост и брзина:91T
Сезона Зимска
Ширина 195mm
Висина 70
Дијаметар 14
Индекс на носивост 91
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda