text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 195/70R15C 100R97T CONVEO TRAC 2IDEK000079401
7.800,00 ден
Нашата најниска цена
5.460,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комбе
Ширина:195
Висина:70
Дијаметар:15

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комбе
Ширина:195
Висина:70
Дијаметар:15
Сезона Зимска
Ширина 195mm
Висина 70
Дијаметар 15
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda