text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 205/60R16 92H KRI CONTROL HP 2IDEK000079327
7.900,00 ден
Нашата најниска цена
5.530,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:205
Висина:60
Дијаметар:16
Индекс на носивост и брзина:92H

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:205
Висина:60
Дијаметар:16
Индекс на носивост и брзина:92H
Сезона Зимска
Ширина 205mm
Висина 60
Дијаметар 16
Индекс на носивост 92
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda