text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 205/65R15 94T KRI CONTROL HP 2IDEK000079252
7.400,00 ден
Нашата најниска цена
5.180,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:205
Висина:65
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:94T

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:205
Висина:65
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:94T
Сезона Зимска
Ширина 205mm
Висина 65
Дијаметар 15
Индекс на носивост 94
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda