text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 205/65R15C 102/100T CONVEO TRAC MSIDEK000079271
9.450,00 ден
Нашата најниска цена
6.615,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комбе
Ширина:205
Висина:65
Дијаметар:15

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комбе
Ширина:205
Висина:65
Дијаметар:15
Сезона Зимска
Ширина 205mm
Висина 65
Дијаметар 15
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda