text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 215/45R17 91V KRI CONTROL HP 2 XL FPIDEK000079308
13.350,00 ден
Нашата најниска цена
9.345,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:215
Висина:45
Дијаметар:17
Индекс на носивост и брзина:91V

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:215
Висина:45
Дијаметар:17
Индекс на носивост и брзина:91V
Сезона Зимска
Ширина 215mm
Висина 45
Дијаметар 17
Индекс на носивост 91
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda