text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 215/60R17 96H KRI CONTROL SUVIDEK000079277
11.900,00 ден
Нашата најниска цена
8.330,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комбе
Ширина:215
Висина:60
Дијаметар:17

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.09.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комбе
Ширина:215
Висина:60
Дијаметар:17
Сезона Зимска
Ширина 215mm
Висина 60
Дијаметар 17
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda