text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 215/65R15 96H KRI CONTROL HP 2IDEK000079382
9.050,00 ден
Нашата најниска цена
6.335,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:215
Висина:65
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:96H

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:215
Висина:65
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:96H
Сезона Зимска
Ширина 215mm
Висина 65
Дијаметар 15
Индекс на носивост 96
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda