text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 215/65R16 98H KRI CONTROL HP 2IDEK000079254
8.500,00 ден
Нашата најниска цена
5.950,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:215
Висина:65
Дијаметар:16
Индекс на носивост и брзина:98H

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:215
Висина:65
Дијаметар:16
Индекс на носивост и брзина:98H
Сезона Зимска
Ширина 215mm
Висина 65
Дијаметар 16
Индекс на носивост 98
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda