text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 215/70R16 100T KRI CONTROL SUVIDEK000079293
9.200,00 ден
Нашата најниска цена
6.440,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комбе
Ширина:215
Висина:70
Дијаметар:16

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комбе
Ширина:215
Висина:70
Дијаметар:16
Сезона Зимска
Ширина 215mm
Висина 70
Дијаметар 16
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda