text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 225/50R17 98H KRI CONTROL HP 2 XL FPIDEK000079236
11.550,00 ден
Нашата најниска цена
8.085,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:225
Висина:50
Дијаметар:17
Индекс на носивост и брзина:98H

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:225
Висина:50
Дијаметар:17
Индекс на носивост и брзина:98H
Сезона Зимска
Ширина 225mm
Висина 50
Дијаметар 17
Индекс на носивост 98
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda