text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 225/55R17 97H KRI CONTROL HP 2 ROF FPIDEK000079274
14.300,00 ден
Нашата најниска цена
10.010,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:225
Висина:55
Дијаметар:17
Индекс на носивост и брзина:97H

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:225
Висина:55
Дијаметар:17
Индекс на носивост и брзина:97H
Сезона Зимска
Ширина 225mm
Висина 55
Дијаметар 17
Индекс на носивост 97
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda