text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 235/45R17 97V KRI CONTROL HP 2 XL FPIDEK000079315
13.700,00 ден
Нашата најниска цена
9.590,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:235
Висина:45
Дијаметар:17
Индекс на носивост и брзина:97V

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:235
Висина:45
Дијаметар:17
Индекс на носивост и брзина:97V
Сезона Зимска
Ширина 235mm
Висина 45
Дијаметар 17
Индекс на носивост 97
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda