text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 235/50R18 101V KRI CONTROL HP 2 XL FPIDEK000037465
14.150,00 ден
Нашата најниска цена
9.905,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:235
Висина:50
Дијаметар:18
Индекс на носивост и брзина:101V

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:235
Висина:50
Дијаметар:18
Индекс на носивост и брзина:101V
Сезона Зимска
Ширина 235mm
Висина 50
Дијаметар 18
Индекс на носивост 101
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda
Тип на производ Автомобилски гуми