text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 235/55R17 103V KRI CONTROL SUV XLIDEK000079331
16.600,00 ден
Нашата најниска цена
11.620,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комбе
Ширина:235
Висина:55
Дијаметар:17

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комбе
Ширина:235
Висина:55
Дијаметар:17
Сезона Зимска
Ширина 235mm
Висина 55
Дијаметар 17
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda