text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 235/60R16 100H KRI CONTROL HP 2IDEK000037452
9.200,00 ден
Нашата најниска цена
6.440,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:235
Висина:60
Дијаметар:16
Индекс на носивост и брзина:100H

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:235
Висина:60
Дијаметар:16
Индекс на носивост и брзина:100H
Сезона Зимска
Ширина 235mm
Висина 60
Дијаметар 16
Индекс на носивост 100
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda
Тип на производ Автомобилски гуми