text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 235/60R17 102H KRI CONTROL SUVIDEK000079377
12.600,00 ден
Нашата најниска цена
8.820,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комбе
Ширина:235
Висина:60
Дијаметар:17

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комбе
Ширина:235
Висина:60
Дијаметар:17
Сезона Зимска
Ширина 235mm
Висина 60
Дијаметар 17
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda