text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 245/40R18 97V KRI CONTROL HP 2 XL FPIDEK000079326
14.600,00 ден
Нашата најниска цена
10.220,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:245
Висина:40
Дијаметар:18
Индекс на носивост и брзина:97V

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:245
Висина:40
Дијаметар:18
Индекс на носивост и брзина:97V
Сезона Зимска
Ширина 245mm
Висина 40
Дијаметар 18
Индекс на носивост 97
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda