text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 245/45R17 99V KRI CONTROL HP 2 XL FPIDEK000079249
14.450,00 ден
Нашата најниска цена
10.115,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:245
Висина:45
Дијаметар:17
Индекс на носивост и брзина:99V

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:245
Висина:45
Дијаметар:17
Индекс на носивост и брзина:99V
Сезона Зимска
Ширина 245mm
Висина 45
Дијаметар 17
Индекс на носивост 99
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda