text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 255/35R19 96V KRI CONTROL HP 2 XL FPIDEK000079363
18.900,00 ден
Нашата најниска цена
13.230,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комбе
Ширина:255
Висина:35
Дијаметар:19

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комбе
Ширина:255
Висина:35
Дијаметар:19
Сезона Зимска
Ширина 255mm
Висина 35
Дијаметар 19
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda