text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 255/65R17 110T KRISTALL 4X4 MS FPIDEK000079385
15.000,00 ден
Нашата најниска цена
10.500,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комбе
Ширина:255
Висина:65
Дијаметар:17

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комбе
Ширина:255
Висина:65
Дијаметар:17
Сезона Зимска
Ширина 255mm
Висина 65
Дијаметар 17
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda