text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 275/45R20 110V KRI CONTROL SUV XL FPIDEK000079287
18.500,00 ден
Нашата најниска цена
12.950,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комбе
Ширина:275
Висина:45
Дијаметар:20

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комбе
Ширина:275
Висина:45
Дијаметар:20
Сезона Зимска
Ширина 275mm
Висина 45
Дијаметар 20
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda