text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA EcoControl HP 215/65 R16 98HIDEK000211055
Нашата најниска цена
4.499,00 ден
FULDA EcoControl HP 215/65 R16 98H

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2019

FULDA EcoControl HP 215/65 R16 98H
Сезона Летна
Ширина 215mm
Висина 65
Дијаметар 16
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda