text.skipToContent text.skipToNavigation
GOODYEAR EFFICIENTGRIP PERF - 195/55 R16 87HIDMK-11714
Нашата најниска цена
9.299,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сите гуми во нашата понуда се произведени во 2014 и 2015 година.
Испораката на сите гуми е бесплатна во цела Македонија, до секој град и населено место.
Во цената на гумите не се вклучени и фелните.
Сезона Летна
Ширина 195mm
Висина 55
Дијаметар 16
Индекс на носивост 87
Тип на возила Лично возило
Бренд Good Year
Тип на производ Автомобилски гуми