text.skipToContent text.skipToNavigation
GOODYEAR Eagle F1 Asymmetric 2 FP 235/45 R17 94YIDMK-42378
7.990,00 ден
Нашата најниска цена
5.593,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Со најпознатиот американски производител на пневматици Goodyear ќе имате удобно возење секој ден и на секое место.


Брендот е основан уште од далечната 1898 година. Континуираното усовршување и подобрување на својствата на гумите е главната цел на која се темели мисијата на овој врвен производител.


Image

Сезона Летна
Ширина 235mm
Висина 45
Дијаметар 17
Индекс на носивост 94
Тип на возила Лично возило
Бренд Good Year
Тип на производ Автомобилски гуми