text.skipToContent text.skipToNavigation
General Tire ALTIMAX SPORT 195/45 R15 78VIDMK-43358
Нашата најниска цена
3.460,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: GENERAL TIRE
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 195
Висина: 45
Дијаметар: 15
Индекс на носивост и брзина: 78V
Сезона Летна
Ширина 195mm
Висина 45
Дијаметар 15
Индекс на носивост 78
Тип на возила Лично возило
Бренд General Tire
Тип на производ Автомобилски гуми