text.skipToContent text.skipToNavigation
HANKOOK I'CEPT EVO2 (W320) - 245/45 R19 102VIDMK-20869
Нашата најниска цена
16.390,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сите гуми во нашата понуда се произведени во 2014 и 2015 година.
Испораката на сите гуми е бесплатна во цела Македонија, до секој град и населено место.
Сликите на гумите со фелни служат само како илустрации.
Сезона Зимска
Ширина 245mm
Висина 45
Дијаметар 19
Индекс на брзина V
Тип на возила Лично возило
Бренд Hankook
Тип на производ Автомобилски гуми