text.skipToContent text.skipToNavigation
Hankook KINERGY ECO 205/60 R15 91HIDMK-39642
Нашата најниска цена
4.190,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител:HANKOOK
Сезона:Летна
Вид на возило:Автомобил
Ширина:205
Висина:60
Дијаметар:15
Брзински и тежински индекс:91H
Сезона Летна
Ширина 205mm
Висина 60
Дијаметар 15
Индекс на брзина H
Тип на возила Лично возило
Бренд Hankook
Тип на производ Автомобилски гуми