text.skipToContent text.skipToNavigation
Hankook KINERGY ECO 205/60 R16 92HIDMK-39643
Нашата најниска цена
5.490,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител:HANKOOK
Сезона:Летна
Вид на возило:Автомобил
Ширина:205
Висина:60
Дијаметар:16
Брзински и тежински индекс:92H
Сезона Летна
Ширина 205mm
Висина 60
Дијаметар 16
Индекс на брзина H
Тип на возила Лично возило
Бренд Hankook
Тип на производ Автомобилски гуми