text.skipToContent text.skipToNavigation
KELLY WINTER ST 175/70 R13 82TIDEK000025013
Нашата најниска цена
1.790,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител:KELLY TIRES
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:175
Висина:70
Дијаметар:13
Индекс на носивост и брзина:82T
Тип на производ Автомобилски гуми