text.skipToContent text.skipToNavigation
KELLY WINTER ST 185/65 R15 88TIDEK000032516
Нашата најниска цена
2.090,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител:KELLY TIRES
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:185
Висина:65
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:88T
Тип на производ Автомобилски гуми